HOME: Gate* Metelka*Juenger*Letzel*Oratoria* Houslaři*Fukač* Mysliveček*Kantor* Vysokokohout*Seminar 2000*18. století*Náchodsko

 VIOLINO  BAROCCO  English 

BAROKNÍ INTERPRETAČNÍ KURZY V KUKSU 20. – 24. 8. 2006 v rámci festivalu barokního divadla, opery a hudby THEATRUM KUKS 2006

   

Objevte v sobě barokní hudební mystéria v srdci Sporckova Kuksu (viz http://www.address.cz/kuks/). Pod vedením nejuznávanějšího světového specialisty na barokní housle RICCARDO MASAHIDE MINASI z Říma získáte schopnost ponořit se do barokního umění obklopeni Braunovými sochami.

 

VEDENÍ KURZŮ

Housle:  RICCARDO MASAHIDE MINASI, sólista Il Giardino Armonico, Roma

 
 

Kurzy jsou určeny pro pokročilé instrumentalisty (všech  věkových kategorií), konzervatoristy, studenty AMU, JAMU a specialisty na barokní housle.

Kromě sólové hry na housle a violoncello  předpokládáme i studium komorní hry.  Kurzy budou zakončeny závěrečným koncertem.

 

Přihlášky: e-mailem bohadlo@jmc.cz do 30. 5. 2006. Ubytování částečně v Kuksu, případně v  penzionech v okolí, polopenze zajištěna.

Cena: 4000,-Kč (kurzovné, ubytování (4 noci) + polopenze zahájená nedělní večeří, ukončená čtvrtečním obědem). Úhrada převodem na účet 1140446-551/0100  splatná 10. 6. 2005.

Riccardo Minasi (* 1978, Řím) vyvíjí obrovskou koncertní činnost jako sólista a nebo jako koncertní mistr v nejvěhlasnějších barokních souborech světa: Il Gardino Armonico, Le Concert des Nations, Academia Bizantina, Concerto Italiani, La Risonanza, Al Ayre Espanol, Elyma, La Sfera Armoniosa, Musica Aeterna, Collegium 1704, Helsinky Baroque Orchestra, L´orchestra Sinfonia di S. Remo. Spolupracuje s Il  Concerto Vocale  R. Jacobse, Ensemble 415  C. Banchiniho, s klavírním duem  K. e M. Labeque a hrává v duu s loutnistou L. Piancou. Pravidelně vyučuje na  Conservatorio V. Bellini v Palermu, na Sibelius Academy v Helsinkách a na Longy Scool of Music v Cambridge. 


Sponzor: Hudební nástroje - PF Music s.r.o. Hr. Králové  zapůjčí klávesy YAMAHA                                            

zpět na THEATRUM KUKS 2006